Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Religijna wojna na billboardy w Lublinie

Utworzony przez pin, 5 października 2012 r. o 06:51 Powrót do artykułu
D napisał:
Ateizm - hipokryzja, skandale seksualne, afery finansowe i wiele innych. I jak tu być ateistą?
No sorki, ale teraz częściej słyszy się o księdzach zboczeńcach. Nigdy nie ochrzcze dziecka, chyba, że dorośnie, będzie wiedziało co robi i samo zdecyduje. Jestem za bilboardami, skoro kościół (siedlisko zła) może, to my też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podana na bilbordzie strona internetowa faktycznie promuje sektę Mary of Irland, której przekazy są ewidentnym zmysleniem. Niestety autorzy strony perfidnie mieszają na niej treści katolickie i swoje treści diabelskie (a któz to jest ojcem kłamstwa?), co deprecjonuje także naukę i wiarę Kościoła Katolickiego. Prawdziwie wiernym wierzacym radzę zapoznać się z objawieniami Maryjnymi, uznanymi przez Kościół. Choćby Fatima. (niewierzącym tym bardziej radzę, przecież dzieci fatimskie, a owszem, piekło też widziały... Dlatego ofiarowały się za zbawienie grzeszników, tylko trzeba CHCIEĆ to wiedzieć.) Wiara, nadzieja, miłość, 10 przykazań Bożych, przykazania kościelne, modlitwa i zdrowy rozsądek. Dzis wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej - można doczytać o Bożym Miłosierdziu, to zarówno "irlandczykom" i ateistom wyjdzie na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat "Jestem za bilboardami, skoro kościół (siedlisko zła) może, to my też." Odpowiadam Oszczerstwo jest jednym z najcięższych grzechów i źródłem wojen na świecie.
Ostatnio edytowany 5 października 2012 r. o 14:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, widzę, że tu jest jak najbardziej zagorzała dyskusja, więc wiele osób odwiedza to forum. Mam zatem pytanie do Lublinian (ja jestem spoza)- gdzie można kupić te bilety po 1zł na autobus miejski??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
gościu wymyśl coś, bądź kreatywny a nie po mnie powtarzasz biedny mały człowieczek...
Ty za to jesteś kreatywny! Wierzący w boga! Nic tylko mnie cytujesz i piszesz komentarze w stylu 'bądź kreatywny'. Pieprzony wygodniś. Zdechniesz i tyle. Wierzenie a nie praktykowanie jest potrzebą ludzi słabych, bojących się śmierci. Szanuję natomiast ludzi wierzących i praktykujących bądź tych niewierzących i niepraktykujących. Ty jesteś natomiast internetowym (i zapewne nie tylko) gnomem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jakiś dziennikarz pytał w Kurii, czy Kościół Rzymsko - katolicki ma coś wspólnego z herezjami umieszczonymi przez sekciarzy? A gromy polecą na Kościół. Chyba komuś o to właśnie chodzi. Biedni zwiedzenie, nie zdają sobie sprawy,że ciskają kamieniami w KRK, choć sama akcja, by informować zagubionych braci jest dobrym pomysłem, jednak trzeba to czynić za wiedzą, zgodą kościoła, by promować dobre treści, PRAWDĘ. Walka Dobra ze złem rozpoczęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie powiedzieć - tego typu riposta na ateistyczne bilboardy jest najgorszą z możliwych. Straszenie piekielnymi meczarniami do niczego nie doprowadzi, a tylko umocni fałszywe stereotypy na temat Kościoła i wiary jako takiej, jako instrumentu do zastraszania ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mi to wszystko jedno;) urodzilem sie w swiecie zdominowanym przez religie i to akceptuje. jak ktos chce zmienic obecne proporcje (np: na 90% ateistow i 10% wierzacych) poprzez billboardy wkurzajace katolikow to prosze bardzo. jak ktos chce przekonac te 10% ateistow do nawrocenia poprzez straszenie ich ogniem piekielnym lub zamknieciem w lampie alladyna - prosze bardzo. Uwazam, ze obie proby sa skazane na niepowodzenie, dopoki nie znajda sie dowody na manipulacje przy tworzeniu chrzescijanstwa i pozostalych religii lub ktorys z bogow nie zdecyduje, ze juz czas na naprawe swiata, poprzez zejscie na ziemie i popelnienie paru cudow na oczach najbardziej zatwardzialych ateistow i kamer. Niestety schemat ciagle jest ten sam - wciaz powstaja nowe religie, pojawiaja sie nowi prorocy, meczennicy, swiete Marie z Irlandii, czy Sai Babowie z Indii. Ludzkosc dalej nie ma szczepionki na wirusy zerujace na nieszczesciu ludzkim poprzez oferowanie latwych rozwiazan w postaci "zycia wiecznego" w zamian za datki. Cuda? Dynamo (iluzjonista) najlepiej pokazuje, ze wystarczy odpowiednio dopracowac trick, zeby nawet w 21. wieku oszukac ludzi (a co dopiero 2000 lat temu). Jednak mysle, ze ludzie wierzacy nie sa gotowi na przyznanie sie do bledu i dlatego nie popieram akcji propagujacych ateizm. Albo ktos sam zainteresuje sie, ze cos nie gra w tej opowiesci o chodzeniu po wodzie lub dostrzeze podobienstwo w realnosci basni braci grimm i biblii, albo jest na tyle zamknietym czlowiekiem, ze prawda naprawde by go unieszczesliwila. A skoro z religia jest mu dobrze, to niech bog bedzie z nim, a ogien piekielny ze mna;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bardzo mi to wszystko jedno;) urodzilem sie w swiecie zdominowanym przez religie i to akceptuje. jak ktos chce zmienic obecne proporcje (np: na 90% ateistow i 10% wierzacych) poprzez billboardy wkurzajace katolikow to prosze bardzo. jak ktos chce przekonac te 10% ateistow do nawrocenia poprzez straszenie ich ogniem piekielnym lub zamknieciem w lampie alladyna - prosze bardzo. Uwazam, ze obie proby sa skazane na niepowodzenie, dopoki nie znajda sie dowody na manipulacje przy tworzeniu chrzescijanstwa i pozostalych religii lub ktorys z bogow nie zdecyduje, ze juz czas na naprawe swiata, poprzez zejscie na ziemie i popelnienie paru cudow na oczach najbardziej zatwardzialych ateistow i kamer. Niestety schemat ciagle jest ten sam - wciaz powstaja nowe religie, pojawiaja sie nowi prorocy, meczennicy, swiete Marie z Irlandii, czy Sai Babowie z Indii. Ludzkosc dalej nie ma szczepionki na wirusy zerujace na nieszczesciu ludzkim poprzez oferowanie latwych rozwiazan w postaci "zycia wiecznego" w zamian za datki. Cuda? Dynamo (iluzjonista) najlepiej pokazuje, ze wystarczy odpowiednio dopracowac trick, zeby nawet w 21. wieku oszukac ludzi (a co dopiero 2000 lat temu). Jednak mysle, ze ludzie wierzacy nie sa gotowi na przyznanie sie do bledu i dlatego nie popieram akcji propagujacych ateizm. Albo ktos sam zainteresuje sie, ze cos nie gra w tej opowiesci o chodzeniu po wodzie lub dostrzeze podobienstwo w realnosci basni braci grimm i biblii, albo jest na tyle zamknietym czlowiekiem, ze prawda naprawde by go unieszczesliwila. A skoro z religia jest mu dobrze, to niech bog bedzie z nim, a ogien piekielny ze mna;)
Chcesz dowodu na manipulacje przy tworzeniu religii to poczytaj sobie "Targ Nicejski".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęść Boże, moim marzeniem jest aby wszyscy ludzie na Ziemi się nawrócili, byśmy byli dla siebie braćmi i siostrami. Cieszę się z odwagi ludzi, którzy dzielą się wiedzą na ten temat. Dobrze by było gdyby w całej Polsce takie ostrzeżenia ludzie zobaczyli i zastanowili się nad swoim postepowaniem, chodzi mi o to aby zagłębili sie w swoje serca, poruszyli sumienia....a czasu jest mało. pozdrawiam, Z Panem Bogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zwykle odzywaja sie wielcy katolicy i daja przyklad innym!jestem wierzacy ale jakiekolwiek bilbordy czy reklamy wcale mi nie przeszkadzaja wkoncu mamy wolnosc slowa i kazdy ma prawo wyrazac swoje poglady nawet na bilbordach!niech kazdy zajmie sie soba i swoja wiara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ktorzy nazywacie to sekta Mary, czy mozecie mi wytlumaczyc dlaczego jak to nazywacie wy "szatanska sekta" nawoluje do nawrocenia, spowiedzi sw., rozanca, postu, pokuty? Czyzby sie diablom w glowach poprzewracalo i chca dobra, pokoju i ladu na swiecie? Przepowiednie te zaczely sie juz spelniac. Do grudnia juz bliziutko a przepowiedziany jest poczatek wielkiego ucisku. Wiec lepiej poczekac, zobaczyc i przemilczec..... Trzecia wojna swiatowa byla przepowiedziana wielu wizjonerom a jak widac na calym swiecie coraz gorzej sie dzieje. Bomba atomowa wisi na wlosku. Warto przeczytac druga pieczec Apokalipsy w niej jest wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia tylko straszyć piekłem potrafi! Piekło najprawdopodobniej nie istnieje! Przestańcie się bać i cieszcie się życiem zamiast fantazjować o tym co będziecie robić po śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ci ktorzy nazywacie to sekta Mary, czy mozecie mi wytlumaczyc dlaczego jak to nazywacie wy "szatanska sekta" nawoluje do nawrocenia, spowiedzi sw., rozanca, postu, pokuty? Czyzby sie diablom w glowach poprzewracalo i chca dobra, pokoju i ladu na swiecie? Przepowiednie te zaczely sie juz spelniac. Do grudnia juz bliziutko a przepowiedziany jest poczatek wielkiego ucisku. Wiec lepiej poczekac, zobaczyc i przemilczec..... Trzecia wojna swiatowa byla przepowiedziana wielu wizjonerom a jak widac na calym swiecie coraz gorzej sie dzieje. Bomba atomowa wisi na wlosku. Warto przeczytac druga pieczec Apokalipsy w niej jest wszystko.
Cały problem tkwi w tym,że samozwańcza grupa bez opieki duchownych skupia się wokół wątpliwych orędzi, o których znane osobistości kościoła wypowiadają się nieprzychylnie a wprost mówią,że to herezje. Katolicy wiedzą,że będzie Ostrzeżenie, że Pisma muszą się wypełnić. Matka Boża ostrzegała nas w La Salette, w Fatimie. Antychryst podszywa się, tworzy iluzje, używa 99% Prawdy i dokłada 1 % jadu, trucizny, która zaraża wszystko i te niekontrolowane herezje ogłaszają światu, by później wściekłość spadła na Kościół. Pytam pana , który to nakręcił i nie śmie podpisać się swoim adresem mailowym www.dzieckonmp.wordpress.com, tylko używa zmyłkowego, czy zdaje sobie sprawę, że ośmiesza Kościół, reklamując półprawdy przeplecione kłamstwami? Jaka to wojna religijna? Wojna heretyków z ateizmem, chrześcijanie się modlą za ateistów, nie posługują się kłamstwami, herezjami. Są posłuszni Kościołowi.Nie wojują z zagubionymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie diabeklskie bo jak diabeł mógłby prosić o nawrócenie i modlitwe . To podane sa tylko fakty. Pozdrawiam a prtaszyna szczebiocze na wszelkich forach by zepchnąć wartość tych orędzi , często porównuje je do diabelskich . Oceńmy sami i zdecydujmy. Warto je poznać , nawróciły co najmniej kilku moich przyjaciół i są pełne miłości a nie jadu jak zarzucają ateiści . Ateiści pod kontrolą ducha wrogiego beda z tymi orędziami walczyć do upadłego. Zresztą św siostra faustyna o nich mówiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Akcję nie przygotował Kościół tylko jakaś marginalna grupka.
Grupka czytających sięga milionów na świecie na wszystkie jezyki. Tylko duch Święty mógł to uczuynić. Linki do dziesiątków tłumaczeń na wiele języków Polecane strony z polskimi tłumaczeniami: http://www.internetgebetskreis.com/pl/ http://www.paruzja.info/ Adresy tłumaczeń w innych językach: niemieckim (Deutsch): http://www.diewarnung.net/ węgierskim (Magyar): http://nagyfigyelmeztetes.hu/ portugalskim (Português): http://www.jesusfala.com/ hiszpańskim (Español): http://www.jesushabla.com/ słowackim (Slovenský): http://jezis-kristus...nie.webnode.sk/ holenderskim (Nederlands): http://dewaarschuwing.nl/ włoskim (Italiano): http://gesuparla.com/ greckim (ελληνικά): http://proeidopoiisi.wordpress.com/ rumuńskim (Român): http://avertisment.blogciting.com/ duńskim (Danske): http://www.profeti.dk/ rosyjskim (Pусский): http://preduprezhdenije.ru/ http://www.diewarnun...ch/neu_ru_g.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO już nie wystarczy modlić sie w kościele tylko na słupach trzeba wieszać wyznanie wiary, litości, niedługo cielca złotego czcić będziecie. No można jeszcze polizać klechę w kolano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przesłanie Miłosci dla ateistów Słuchajcie mnie niewierzący, zapamietajcie te Moje ostatnie słowa, pomimo że wydają się one wam trudne. Każde z Moich dzieci na tej ziemi odczuwa w różnym stopniu miłość w swoim życiu. Kiedy odczuwacie to w swoim sercu, nie możecie tego zobaczyć, dotknąć, czasami nawet opisać. Nie ma żadnej naukowej metody opisania miłości. Miłość czyni was pokornymi, szczodrymi. Miłość może wam pomóc znieść wiele poświęceń. Miłosc jest rzecza skomplikowana, ale pasjonujaca. Nie jest wytworem człowieka, ale darem Boga. Miłosc pochodzi tylko z jednego zródła. Miłosc jest Bogiem. Bóg jest Miłością. To takie proste. Otwórzcie serca na czystą miłość, którą Ja i Mój Przedwieczny Ojciec mamy dla każdego z was. Patrzcie na Mnie tak, jak dziecko patrzyłoby na swego rodzica. Wzywajcie Mnie, a wypełnię wasze serca. Kiedy to nastąpi, już nigdy nie powrócicie do tego, co było przedtem. Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus" Orędzie nr 46 z serii Ostrzeżenie Otrzymane w niedzielę, 6 lutego 2011, godz. 13.40-14.00 www.ostrzezenie.yoyo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruppert napisał:
TYLE ENERGII na pisanieTAKICH GŁUPOT! Masz dużo czasu biedny człowieku!
WITAJ AXCELNCJO: O ile pamięć nie zawodzi to aby napisać BIBLIĘ lub BU { b } LLĘ potrzeba było więcej czasu i AMINENCJĘ GŁOWA NIE BOLI ino czyta Ją bez przerwy w Świętym Spokoju, a po przeczytaniu Głosi Słowo Boże powtarzając to samo co przeczytał ! Trudno w KSIĘDZE (z) BAWIENIA DOSZUKAĆ SIĘ Prawdy , nie mówiac już o BOSKIEJ MĄDROŚCI - np. Jezus zamieniał JEDNO NA DRUGIE , a Axcelencje zksieŻULAMI i Zakonnicami uczą, że to CUD (ak) bo robił COŚ z NICZEGO ! Przecież zamieniał wodę na wino, chorych na zdrowych ... ino nie mógł zamienić PIJANYCH na TRZEŹWYCH i GŁUPICH na MĄDRYCH . Przkro mi, ale ta CUDOWNA NIEMOC dotyczy Aminencji , ksie ŻULI i Zakonnic . Sie nie ma z czym, sie nie skacze! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie Axcelencjo z B(L)OGIEM, a będziecie (z) BAWIENI... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg stworzył ateistów. Coś w tym musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...